Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz,

2007 yılında CAN GRUP LTD ŞTİ adı ile Türkiyede bir çok sektörde faaliyet göstermiş olup  2010 yılında radikal bir kararla dünyamızın yeni nesil sektörü Nano Teknolojiye geçiş yapmıştır. Bu yeni çağın iş modeli  Ipoy’s Live International markası adı  altında yurt içi ve yurt dışında oluşan iş ortakları ile kendi markamıza Üretim yaparak bir Dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz….

Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. CAN Grup Kimya "Öncü ve Örnek" olmayı amaç edinmiş amatör ruhlu profesyonellerin toplandığı bir şirkettir. Kısa geçmişimiz içine faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde özlenen konumu yakalamış durumdayız.

Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edinmişiz.

CAN Grup Kimya hizmetlerinde yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam edecektir.